User Referral Cookie Tokens (2.1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی

en: Optional features
ur: اختیاری خصوصیات
