User Referral Cookie Tokens (2.1.10) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
