User Referral Cookie Tokens (2.1.3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Optional features
el: Προαιρετικά χαρακτηριστικά

en: Asc
el: Αύξ
