User Referral Cookie Tokens (2.1.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Disable
hr: Onemogući

en: Reset
hr: Poništi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Token settings
hr: Postavke tokena

en: Apply
hr: Primjeni

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Optional features
hr: Proizvoljna svojstva

en: Asc
hr: Uzlazno
