User Referral Cookie Tokens (2.1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
