User Referral Cookie Tokens (2.1.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: Asc
nl: Oplopend
