User Referral Cookie Tokens (2.1.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disable
cy: Analluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
