User Referral Cookie Tokens (2.1.4) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Token settings
de: Token-Einstellungen

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Enable debugging
de: Fehlersuche aktivieren

en: Apply
de: Anwenden

en: Debug
de: Debuggen

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Optional features
de: Optionale Funktionen

en: Asc
de: Aufsteigend
