User Referral Cookie Tokens (2.1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: Debug
pt: Depurar

en: Optional features
pt: Features opcionais

en: Save configurations
pt: Salvar configurações
