User Referral Cookie Tokens (2.1.6) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Disable
es: Desactivar

en: Reset
es: Restablecer

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: Apply
es: Aplicar

en: Debug
es: Depurar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Optional features
es: Características opcionales

en: Master
es: Máster
