User Referral Cookie Tokens (2.1.6) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Disable
pt: Desativar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: Apply
pt: Aplicar

en: Debug
pt: Depuração

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Optional features
pt: Funcionalidades opcionais

en: Master
pt: Principal

en: Select one or more referral types.
pt: Selecione um ou mais tipos de referência.

en: Negate on the filtering by view result
pt: Negar na filtragem por resultado de visualização

en: Select at least one referral type.
pt: Selecione pelo menos um tipo de referência.
