User Referral Cookie Tokens (2.1.7) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Optional features
id: Fitur pilihan

en: Asc
id: Urutan turun
