User Referral Cookie Tokens (2.1.7) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Disable
lv: Atspējot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
