User Referral Cookie Tokens (2.1.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो

en: Optional features
ne: वैकल्पिक लक्षणहरु
