User Referral Cookie Tokens (2.1.7) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Reset
pl: Resetuj

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Optional features
pl: Dodatkowe funkcjonalności

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
