User Referral Cookie Tokens (2.1.7) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Optional features
te: ఐచ్చిక సౌలభ్యాలు
