User Referral Cookie Tokens (2.1.8) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Debug
ca: Depuració

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Optional features
ca: Paràmetres opcionals

en: Master
ca: Mestre
