User Referral Cookie Tokens (2.1.8) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Disable
fr: Désactiver

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Sort by
fr: Trier par

en: Token settings
fr: Paramètres du jeton

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Optional features
fr: Fonctionnalités optionnelles

en: Master
fr: Principal
