User Referral Cookie Tokens (2.1.8) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
