User Referral Cookie Tokens (2.1.8) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
