User Referral Cookie Tokens (2.1.10) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Disable
gl: Desactivar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Apply
gl: Aplicar

en: Debug
gl: Depuración

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Optional features
gl: Características opcionais
