User Referral Cookie Tokens (2.1.10) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
