User Referral Cookie Tokens (2.1.10) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Reset
ro: Resetează

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Optional features
ro: Funcționalități opționale

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
