Configurable url filter (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: characters
gl: caracteres

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: Maximum link text length
gl: Lonxitude máxima do texto do enlace

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
gl: As URLs con máis caracteres que este número serán truncadas para previr cadeas longas que poidan romper o formato. A propia ligazón se retén. Só se trunca a porción de texto da ligazón.
