Configurable url filter (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: characters
lt: simboliai

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Maximum link text length
lt: Maksimalus nuorodos teksto ilgis

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lt: URL ilgesni nei nurodytas skaičius yra sutrumpinami, kad išvengti formatavimo klaidų. Pati nuoroda liks tokia pati tik tekstas bus sumažintas.
