Configurable url filter (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: characters
lv: simboli

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Maximum link text length
lv: Maksimālais saites teksta garums

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lv: URL adreses, kas būs garākas par šo simbolu skaitu, tiks saīsinātas, lai izvairītos no garām rindām, kas traucē noformējumam. Pati saite tiks saglabāta; saīsināts tiks tikai saites teksts.
