Url Redirect (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició
