Url Redirect (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Other
da: Anden

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: Delete link
da: Slet-link

en: Edit link
da: Redigér-link
