Url Redirect (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas

en: Roles
fil: Mga papel

en: Users
fil: Mga tagagamit
