Url Redirect (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: User
pl: Użytkownik

en: Roles
pl: Role

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Redirect Path
pl: Ścieżka przekierowania
