Url Redirect (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link
