Url Redirect (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: User
bg: Потребител

en: Roles
bg: Роли

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители
