Url Redirect (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས
