Url Redirect (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
