Url Redirect (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo
