Url Redirect (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Other
nl: Andere

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Select Roles
nl: Selecteer rollen

en: Edit link
nl: Bewerkingslink
