Url Redirect (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion
