Url Redirect (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: User
ar: المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Other
ar: آخر

en: Role
ar: الدور

en: Users
ar: المستخدمين

en: About
ar: حول

en: Delete link
ar: رابط الحذف
