Url Redirect (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Other
hr: Ostalo

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: About
hr: Opis

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Are you sure you want to delete
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati
