Url Redirect (8.x-1.3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre
