Url Redirect (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Save
pt: Guardar

en: Path
pt: Caminho

en: User
pt: Utilizador

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Filter
pt: Filtro

en: Other
pt: Outro

en: Role
pt: Grupo

en: Users
pt: Utilizadores

en: About
pt: Sobre

en: Delete link
pt: Eliminar ligação

en: Edit link
pt: Editar ligação
