Url Redirect (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: Users
sl: Uporabniki

en: About
sl: O modulu
