Url Redirect (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: User
uk: Користувач

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Other
uk: Інше

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: About
uk: Про модуль

en: Display Message
uk: Показати повідомлення

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Are you sure you want to delete
uk: Ви дійсно бажаєте видалити
