Url Redirect (8.x-1.8) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa
