Url Redirect (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Other
ja: その他

en: Role
ja: 役割

en: Users
ja: ユーザー

en: Delete link
ja: リンクを削除

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: URL Redirect
ja: URLリダイレクト

en: Url Redirect
ja: URLリダイレクト

en: Add Url Redirect
ja: URLリダイレクトを追加する

en: Add URL Redirect
ja: URLリダイレクトを追加する
