Url Redirect (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Other
kk: Басқа

en: Users
kk: Пайдаланушылар
