Url Redirect (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
