Url Redirect (8.x-2.4) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: User
ru: Пользователь

en: Roles
ru: Роли

en: Other
ru: Другое

en: Role
ru: Роль

en: Users
ru: Пользователи

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Negate
ru: Обратить

en: Category %label has been deleted.
ru: Категория %label была удалена.

en: Negate the condition
ru: Инвертировать условие

en: Add URL Redirect
ru: Добавить переадресацию

en: Add url redirect
ru: Добавить переадресацию
