Url Redirect (8.x-2.61) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Message
az: Mesaj

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Negate
az: İnkar et
