Url Redirect (8.x-3.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: Other
eo: Alia

en: Users
eo: Uzantoj

en: Negate
eo: Negaciu
